• Новак
Првиот Божиќ Керамички Украси Бебе Името Обичај Хексагонална Haning Украс 3 Инчен Рамен Божиќ Украс Двојно Двострано Елка Украс Божиќ Подароци

Првиот Божиќ Керамички Украси Бебе Името Обичај Хексагонална Haning Украс 3 Инчен Рамен Божиќ Украс Двојно

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Порцелански Дрво Приврзоци : се направени од високо квалитетна керамика, површината на керамика е рамна и мазна, а на рака се чувствува добро.Круг керамички keepsake, многу безбедни, нема да гребење на кожата.Совршена Големина И Лесно Да се Откажам : керамичка украс е 3 инчи во големина, и тоа има дупка и мал јаже, што е многу погодно да се откажам, Мали, без оптоварување да висат на Божиќ дрво(големина се мери со рака, ве молиме оставете малку грешка).Широка Примена Опсег : Овој Божиќ украс не само што може да ги красат елка, но, исто така, висат на ѕидот, прозорци и врати, и тоа е исто така многу погодни за разни собири и како подароци.Уникатен Дизајн, Совршено летување Оркестарот и Подароци : high-definition печатење, единствена шема дизајн.Тоа може да се користи како совршен подарок или сувенир за да го даде да се љубовници, деца, пријатели и семејството.Тоа може да се зачува подолго време и е многу спомен.Керамички украси со Новогодишни елементи може да создаде посилна одмор и забава атмосфера.Поддршка за Персонализација : Ако имате прилагодено на потребите, ве молиме испратете кориснички информации до нас преку Порака во рок од 24 часа по поставување на цел. ◆ [Карактеристики на производот] : Добро направен, елегантен и исклучителна, со многу добри декоративен ефект.Високо квалитетна керамика на површината, еколошки, убава, безбедна, и кожата-friendly ◆ [Примена опсег] : има широк спектар на апликации, многу погодна за Божиќ, Свадба, Годишнина, Нова Година, Housewarming, birthday (Роденден), Домашна Декорација, и исто така многу погодни како спомен подарок за вашата сакана.Материјал : Ceramic Size : 3 Инчен ◆ 【Tipps】 : не го испуштајте или scrape тешко, така што нема да влијае на користењето ефект на керамички сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76