• Новак
uxcell М14 X 1.25 Метрички Круг Умре, Машина Тема Десната Рака Провира Умре, од Легиран Челик

uxcell М14 X 1.25 Метрички Круг Умре, Машина Тема Десната Рака Провира Умре, од Легиран Челик

DEN 323.76

Достапност
Достапно за нарачка

Умира може процес надворешни теми, и се поделени во сечење дел, позиционирање дел и чип дупка.Одлична за одржување и поправка работа.Тие исто така се нарекува како обични тема умира, цевки тема умира и конусни цевка тема умира според намената.25; надворешен дијаметар (OD) : 37mm / 1.Круг Умре : Тема големина : М14 X 1.Тоа треба да се укине секој 1/4~1/2 пак да се олесни чип исцедок од чип дупка.Тоа може да ви помогне да се продолжи работниот век на алатки во допирање операции.Може процес, точни или чистење на надворешни теми.Стави умре во стегање тело на умираат клуч, и да се сврти умре малку да се направи на страна дупка на умре во согласност со позицијата на клуч одредување на завртка.Направени од легиран челик, цврстина и носат-отпор за долг животен век.Совети : Тоа треба да се укине секој 1/4~1/2 пак да се олесни чип исцедок од чип дупка.Круг провира умира се погодни за општа намена провира.Умира може процес надворешни теми, и се поделени во сечење дел, позиционирање дел и чип дупка.Заостри завртки со соодветен шрафцигер, така што умре и клуч може да биде тесно во комбинација.Изберете соодветен шрафцигер да unscrew на одредување на шрафовите на телото на умираат клуч.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист,

Тоа е, исто така, за бричење.Име : Берберот Chair Features : 360 Степени Ротирачки Берберот Стол Висок Квалитет Ч�

DEN 20195.28

Mardi gras Магнетни поштенско Сандаче Покрие Монистра Празник Стандард поштенско Сандаче Опфаќа Farmhouse Оркестарот

дизајн на поштенско сандаче.поштенско сандаче дизајн со висок квалитет поштенско сандаче покрие најдо�

DEN 996.00