• Новак
Logee TPU Симпатична Цртан филм Јасен Случај за iPhone 6 /6S 4.7,Забава Kawaii Животинско Мека Заштитна Маска,Ултра-Тенки Shockproof Смешно Креативен Карактер Шик Случаи за Деца Тине?

Logee TPU Симпатична Цртан филм Јасен Случај за iPhone 6 /6S 4.7,Забава Kawaii Животинско Мека Заштитна Маска,Ултра-Тенки

DEN 258.72

Достапност
Достапно за нарачка

Q&А за овој производ : Прашање 2 : дали има место да прикачите lanyard или врвка за околу рака?Одговор 2 : Четири страни на овој случај имаат lanyard окцето,може да се додадат lanyard.Производот пакет НЕ вклучува било lanyard.Прашање 3 : дали Е ова случај компатибилен со безжична полнење влошки?Одговорот 3 : Yes.тоа е поддршка со безжична полнење 100% .Прашање 4 : Колку долго се додека не почне да се претвори жолта?Одговор 4 : материјал на овој дизајн е Германија Увезени TPU, анти-yellowing и анти-жиг.И по пат на вршење на тестови, случајот може да се задржи чиста најмалку 6 месеци.Прашање 5 : дали Е ова случај "лизгава"-лесно паѓа нашите на вашата рака?Одговор 5 : Не лизгава на сите.Прашање 6 : Ќе овој случај заштита на леќите на камерата?камерата на новиот i Phone боди малку повеќе отколку што јас мислев дека тоа би.Одговор 6 : Тоа се прави заштита на леќите на камерата и одговара на телефон навистина добро.Многу среќен!Прашање 7 : дали овој случај остави доволно простор за екран заштитник?Одговорот 7 : Да, тоа го прави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат