• Новак
СТП Кожа Вакцина Картичката во Држачот со Симпатична нилски коњ Отпечатоци,4 x 3 CDC Вакцинација Картичка Заштитник/Покрива со Lanyard & Водоотпорен Картичка & Клип Keychain

СТП Кожа Вакцина Картичката во Држачот со Симпатична нилски коњ Отпечатоци,4 x 3 CDC Вакцинација Картичка Заштитник/Покрива

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Спаси Сега : Купи 2 Пакети спаси $4. ID Носителот Големина : 4.8"x 4.1",погоден за 4 x 3"во CDC вакцина сертификат.Функција : Мека и нежна кожа материјал кој се носат-отпорни, и водоотпорен,; прецизна шиење, слаби, но голем капацитет, две дополнителни картичка слотови се дизајнирани на задната страна на картичката во држачот.Тоа можете безбедно чување на вашите возачка дозвола, ЛИЧНА и кредитна картичка.Широк Спектар на Апликации : За здравје рекорд администраторите или специјални промоции, конференции, концерти, конвенции, фестивали, retreats, семејството и училиштето собири, продавница етикети, прибирање средства активности, екскурзии, PTA, автобуси, ВИП поминува , Бизнис средби, саеми, воздухопловството итн.Многу погодна за наставници, студенти, лекари, медицински сестри, канцеларијата на работниците, владини службеници, полицијата, волонтери итн.По Продажба на Услуги : Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите и врвен квалитет на стоки, ако не сте задоволни со нашите производи или служба за било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Внесете големина на нашите држачот е 4.25 од 3 инчи.Со екстра простор на врвот на картичката ракав, носителот работи за повеќето вакцина картички.Тоа, исто така, одговара за лична карта, возачот лиценца, пристап картичка, клуч итн.Топ патент дизајн секогаш чувајте ја вашата картичка на безбеден и сува.Дојде со екстра lanyards We обезбеди дополнителни lanyards во случај на итност.Кога ќе се излезе и да не се земе чантата, lanyard ќе го направи тоа удобен за носење и да се избегне да ја изгуби својата вакцина картичка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Смешни Печатени Долг Ракав Туника Блузи јас сум Најстара Сестра ми Направи Правила Секојдневен V деколте,

суичери за жените, суичери бела sweatshirt crewneck sweatshirt жените екипажот вратот sweatershirt жените женска sweatshirt врат

DEN 556.56

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76