• Новак
Rustark 64-Компјутери Прилагодливи 8 до 38mm Спектар Црв Опрема Црево Стегач за Гориво Линија Клипови Стеги Асортиман Комплет - 304 од не ' Рѓосувачки Челик

Rustark 64-Компјутери Прилагодливи 8 до 38mm Спектар Црв Опрема Црево Стегач за Гориво Линија Клипови Стеги

DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка

【304 од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК】- Црево стеги се изработени од премиум квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал кој може да се чуваат за долго време во влажна околина, бидејќи на своите еколошки, не-токсични, анти-' рѓа, отпорност на корозија, одличен на оксидација отпор.Цврсти и издржливи материјали ќе овозможи високи перформанси работа. 【ПРИЛАГОДЛИВИ ГОЛЕМИНИ】- целиот сет содржи 7 различни димензии се движат од 8мм да 38mm да усвојат различни црева, пакет во трајни транспарентна кутија, вклучува : 12pcs*8-12mm, 12pcs*10-16mm, 10pcs*13-19mm, 10pcs*16-25мм, 10pcs*19-29mm, 5pcs*18-32-милиметри, 5pcs*21-38mm, 64pcs вкупно.Топло Забелешка : Pls бидете сигурни дека големината пред да го купите!Pls се однесуваат на сликата за повеќе големината информации. 【ЦРВ ОПРЕМА ДИЗАЈН】- Црв опрема дизајн постигне димензионални прилагодливи за да се осигура нејзината работа перформанси и спречување на цевка протекување, совршено се запечатени без оштетување на цревото, во меѓувреме, лесно да се инсталира и да ги чува, широко се прилагодливи низа, со користење на обичните шрафцигер или вртежен момент клуч може да биде брзо и лесно расклопување. 【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】- Широко се користи во автомобилската, индустријата, брод/морски, електронски или дом на апликации за да се поправи црево, цевки, кабел, цевки, гориво линии и двете затворен и од вратата, тоа ќе биде добар помошник на вашиот живот. 【ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ】- Ние ќе ви обезбедиме со сигурен по-продажбата на услугата.Ако имате било какви прашања со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, јас ќе ви одговори во рок од 12 часа и ние ќе реши проблем за вас, наскоро, во меѓувреме, ние обезбеди 90 дена бесплатен враќање време, ве молиме да го поставите вашето срце и на одмор да го купите.Pls се однесуваат на 2-ри слика за димензија детали.Големина : Асортиман Комплет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00

Домашно милениче Превозникот Апстракт Слатки Кучиња Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче креве�

DEN 1132.80