• Новак
Нокти Датотека во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик Половина Месечината Помине Пескарење Датотека 100pcs за Нокти Салон за Нокти Изведувач за Домашна Употреба

Нокти Датотека во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик Половина Месечината Помине Пескарење Датотека 100pcs за

DEN 429.36

Достапност
Достапно за нарачка

За еднократна употреба : Нокти датотека може да бидат отфрлени по употребата, комплет вклучува 100pcs замена, што е доволно да се користи.Не ' рѓосувачки Челик : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, кој е издржлив, погоден за салонот употреба.Лесен за Инсталација : Нокти датотека е и лесно да се инсталира нокти датотека, погодна за двете професионалци и почетници.Безбедна и Здрава : Подобрување на безбедноста во ноктите салони со користење на нокти датотеки и база може да биде по употребата.Лесен за Користење : челик основа се трајни, wearproof, отпорност на корозија и лесно да се поднесе и обликот на вашите нокти.Функција : 1. Безбедна и Здрава : Подобрување на безбедноста во ноктите салони со користење на нокти датотеки и база може да биде по употребата.2. Не ' рѓосувачки Челик : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, кој е издржлив, погоден за салонот употреба.3. Лесен за Користење : челик основа се трајни, wearproof, отпорност на корозија и лесно да се поднесе и обликот на вашите нокти.4. Лесен за Инсталација : Нокти датотека е и лесно да се инсталира нокти датотека, погодна за двете професионалци и почетници.5. За еднократна употреба : Нокти датотека може да бидат отфрлени по употребата, комплет вклучува 100pcs замена, што е доволно да се користи.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите File Material : Нерѓосувачки Steel Size : Прибл. 17.5 x 2cm / 6.89 x 0.79 in Baseboard Дебелина : 1mm / 0.04 in Characteristics : Нокти датотеки се дизајнирани со обновливи нерѓосувачки челик backplanes и абразивни слој за да се обезбеди брза, безбедна употреба, за еднократна употреба, и лесно да се отстрани.Пакет Листата : 100 x Помине Files1 x Baseboard Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Item Type:
Nail File
Material:
Stainless Steel
Size:
Approx. 17.5 x 2cm / 6.89 x 0.79in
Baseboard Thickness:
1mm / 0.04in
Characteristics:
Nail files are designed with reusable stainless steel backplanes and abrasive layer to ensure fast, safe use, disposable, and easy to remove.
Package List:
100 x Nail Files1 x Baseboard :
Please allow small error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Со стоката дадена додека купуваат