• Новак
Сопствени Телефонски Случај за Nokia X100, Персоналните Слика Случај Shockproof Силикони Случај Меки Бонбони Сопствени Телефонски Случај Роденден на Божиќ Подарок STYLETiFY За?

Сопствени Телефонски Случај за Nokia X100, Персоналните Слика Случај Shockproof Силикони Случај Меки Бонбони

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ£ºHigh квалитет TPU Меки бонбони случај го заштитува вашиот телефон од прашина, нечистотија и гребнатини.Случајот има прецизни cutouts за звучници, полнење пристаништа и аудио портови.Answer : ___________________________ NOTE : 1.Совршено компатибилен со Nokia X100.На мат површина, исто така може да спречи вашиот телефон на отпечаток. Вчитате датотека без поголеми од 15 MB во JPEG или PNG формат.Тие можат ефикасно да го заштитите вашиот телефон од гребење, прашина, шок и триење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат