• Новак
Almencla се Најде и Натпревар Велигден Појавување Јајца со Јајце Деца Играчки, Едукативни Играчки за Децата да Научат За Форми, Бои и Боја и Форма

Almencla се Најде и Натпревар Велигден Појавување Јајца со Јајце Деца Играчки, Едукативни Играчки за Децата

DEN 1893.60

Достапност
Достапно за нарачка

Големиот Велигденски јајца играчки, игри за деца, момчиња и девојки.76inch Package Вклучува : 12 Парчиња Појавување Eggs Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. - ТРАЈНИ СЛУЧАЈ се ВКЛУЧЕНИ : Направени со висок квалитет дете - материјали, ова е дете играчка изграден за да трае.ДЕЦА УЧЕЊЕ ИГРАЧКА : 12 поставен јајца во тетрапак ќе им помогне на децата на предучилишна возраст да научат да бројат, вид, и одговара!Секој пластични јајце содржи различна боја и облик, со соодветни штипки и дупки.Опис : - ДЕТЕ УЧЕЊЕ ИГРАЧКА : 12 поставен јајца во тетрапак ќе им помогне на децата на предучилишна возраст да научат да бројат, вид, и одговара!Секој пластични јајце содржи различна боја и облик, со соодветни штипки и дупки. - По мерка на ДЕТЕТО ДИЗАЈН : обликот на овие мазна јајца се совршени за малку раце да се сфати и маневрирање.Спецификација : - Материјал : пластика - Кутија Големина : прибл.По мерка на ДЕТЕТО ДИЗАЈН : обликот на овие мазна јајца се совршени за малку раце да се сфати и маневрирање.

Спецификацијата

- Material:
plastic
- Box Size:
approx. 30x10x7cm/11.8x3.94x2.76inch
Package Includes:
12 Pieces Matching Eggs :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Со стоката дадена додека купуваат