• Новак
4 Парче Туш Завеса Поставува денот на Благодарноста Смешни Турција Есен Есен се Соберат Тикви Јавор ја Напушти Вклучуваат Не се Лизга Килим, Тоалет Капак Маска, Бањ?

4 Парче Туш Завеса Поставува денот на Благодарноста Смешни Турција Есен Есен се Соберат Тикви Јавор ја Напушти

DEN 2133.60

Достапност
Достапно за нарачка

Значајно Подарок : стилски и издржлив 4-парче купатило во собата е срцето-затоплување специјален подарок за вашето семејство и пријатели, многу погодна за housewarming, роденден, свадба, Божиќ, Денот на Вљубените, Св.Удобно и да не се лизга, вашето домашно милениче може исто така ми се допаѓа.Во рок од неколку минути за да се направи магија трансформација на вашата бања.Услуги на клиентите : Ние сме посветени да служат на клиентите.Ако имате било какви прашања по добивањето на оваа купатило во собата, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Одговара на повеќето стандардни бања.Со не се лизга бања мат.Лесно Нега : бања мат е лесен за одржување.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : туш завеса се направени од полиестер, што може да се направи на вода слајд и сува брзо, и има добра водоотпорен ефект.Во исто време, кога ќе оди во тоалет, на U-облик на тепихот може да се спречи твоите нозе од директно контактирање на студената кат, со обезбедување на топлина и удобност за нозете s позиција. Патрик, Велигден, Нова Година и за одмор подарок.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Ова туш завеса со мат употреба HD печатење со живописни модели и светли бои, јасно и не бледнее, ќе ви обезбеди со различни новина и мода искуство.Тоалет капак има трајни еластична бенд и се совпаѓа со не се лизга бања мат, со што сосема нов тоалет искуство.Безбедно и Удобно : не се лизга и безбедно поддршка дизајн може да се осигура безбедноста на вас и вашето семејство до одреден степен.ЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ & УПОТРЕБА : Купување доаѓа со 12 бесплатен туш куки за да се инсталира и да се откажам лесно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист,

Тоа е, исто така, за бричење.Име : Берберот Chair Features : 360 Степени Ротирачки Берберот Стол Висок Квалитет Ч�

DEN 20195.28