• Новак
Hanes Спорт на Жените Heathered Перформанси V Деколте, Tee

Hanes Спорт на Жените Heathered Перформанси V Деколте, Tee

DEN 144.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Кул ДПИ блокирам ткаенина суши побрзо за максимална удобност.Кул удобност технологија брзо фитили далеку влага за да бидете кул. 50+ UPF оценка штити од штетните УВ зраци.Современите одговара.Chafe-отпорни рамен заклучување на шевовите и тесен ребрести v деколте стил.Перформанси обука џерси V деколте, tee ви држи во удобност зона дури и кога вежбање им помогнам надвор од твое.Кул ДПИ технологија суши ткаенина побрзо за максимална удобност.Кул Удобност ткаенина брзо фитили далеку пот за да се задржи ладилникот.Современиот стил за потенок одговара.Големина до ако сакаат roomier одговара.Удобноста Рамен шевовите помогне да се намали chafing.Тесен ребрести V деколте стил.Земја на Потекло : Увезени.Материјал : 100% Полиестер Џерси, 138 грама.Hanes Спорт гради на нашата удобност наследство со иновативни технологии за да ви даде изгледа дека се вклопи во вашиот живот, спорт, и вашиот стил.На Hanes Спорт кул дпи перформанси т-вратот tee ви држи во удобност зона дури и кога вежбање им помогнам надвор од твое.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат