• Новак
Jennyfly 2019 10.2 iPad Тастатура Случај,Jennyfly Авто Сон-се Разбуди Алуминиум Школка Книга Style7 Боја позадинско осветлување Bluetooth Тастатура Покрие Безжична Тастатура за Случај

Jennyfly 2019 10.2 iPad Тастатура Случај,Jennyfly Авто Сон-се Разбуди Алуминиум Школка Книга Style7 Боја позадинско

DEN 1559.76

Достапност
Достапно за нарачка

- Го заштитува вашиот i Pad од гребнатини, прашина, и dings да се задржи во потрага голема .- Ултра Тенок и лесен : Добар изглед случај, добро направени и издржливи.Повеќе сигурен квалитет на производите. ❤【Целосна Заштита Samrt Случај】 - обезбедува Целосна Тело за Заштита за да се Задржи Вашиот i Pad Слободни од Гребнатини, Додека Обезбедување на Целосен Пристап до Сите Порти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат