• Новак
yingyue 10 Преносни Компјутери Помине Бафер Блокови Мртвите Кожата Cuticle Смена DIY Уметност Резерви, Виолетова

yingyue 10 Преносни Компјутери Помине Бафер Блокови Мртвите Кожата Cuticle Смена DIY Уметност Резерви, Виолетова

DEN 174.96

Достапност
Достапно за нарачка

Врвен квалитет пескарење блокови за поднесување помине екстензии/акрилни нокти/лажни нокти совети/природни нокти!.Може да се користи пред примена на лак или ноктите третмани.Совршен за општи маникир/педикир цел.Лесно и е подготвен за користење.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Големина : 9.5 cm x 2.3 см x 2.3 см/3.74" x 0.91" x 0.91" (Прибл.),Пакетот Вклучува : 10 x Помине Пескарење Блок Датотеки.Спецификации : Тип : Ноктите Пескарење Блок Датотека Материјал : Сунѓерот Боја : Виолетова Количина : 10 Компјутери Карактеристики : Нокти Алатка, Блок Форма, Корисно Големина : 9.5 cm x 2.3 см x 2.3 см/3.74" x 0.91" x 0.91" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 10 x Помине Пескарење Блок Датотеки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат