• Новак
Aviditi 1466 Долго картонот Полето 14 L x 6 W x 6 H, Kraft, за Превозот, Пакување и пренесување (Пакување од 25)

Aviditi 1466 Долго картонот Полето 14 L x 6 W x 6 H, Kraft, за Превозот, Пакување и пренесување (Пакување од

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Широк отвор по должината направи овие krabičkách лесно да се спакуваат.Одличен за долги и тесни предмети.Кутии се произведуваат од 200#/ЕКТ-32 kraft брановидни.Брановидни кутии се обновливи и рециклираат.Krabičkách се продаваат во пакет количини и брод рамен да заштедите на простор за складирање и превозот со гордост се направени во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат