• Новак
Фила Наследство Унисекс Момчиња и Девојки Деца Маскирани Бранеа Руно Sweatshirt Со Аспиратор Детска Облека

Фила Наследство Унисекс Момчиња и Девојки Деца Маскирани Бранеа Руно Sweatshirt Со Аспиратор Детска Облека

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

ДЛАБОКО ЖИВ ВЕЗЕНИ ФИЛА користење на ЛОГОТО : Големи богат жив Фила логото низ предната страна, како и мали F печ на ракавите.Нашиот потпис маици на осигурувачот сите удобност и функцијата што се очекуваат од брендот, додека селекцијата на суичери, спортски блузи и перформанси јакни донесе дополнителна димензија за да ја вашиот секојдневен ротација.Воведен за дополнување на главната колекции, Фила Црна Линија повици на бренд носталгични каталози од 1980-тите и '90-тите години.Фила доби глобално внимание за својата веднаш препознатлив тенис облека во 1970-тите години, и оттогаш се прошири нивниот дизајн портфолио да вклучи спортски облека низ широк опсег на шифри вклучувајќи голф, обука, водење и компресија се носат.Без разлика дали сте на судот, во салата или притискање на улиците, Фила ви се опфатени.Светски лидер во спортски и начин на живот чевли и облека, Фила шампионите нејзиното наследство италијански дизајн ДНК, додека истовремено туркање на границите на модерната перформанси носат.Машина За Миење.УПОТРЕБА : Pullover качулка е совршена за трчање, кошарка, фудбал, во салата, или едноставно можете да го носат овој како дели парче додека дома или во училиште, вашата удобност е загарантирана!.Капсулата умно ги интегрира slouchy, преголеми улица-led дизајни на '90-тите години со слика-hugging одговара на 80-тите години за да создадете спектар на мажите и жените дека се чувствува anachronistic уште по модерна.Памук Смеса.Додека нивните технички процеси се во првите редови на спортски дизајн, брендот останува доследен на својата вековна Европската естетски и облека професионални уметници и спортисти од целиот свет.ГОЛЕМИНАТА ИНФОРМАЦИИ : Работи точно за големината, ве молиме обратете се на големината на табелата средината на патот преку страницата за совршено се вклопуваат!Доаѓа во различни бои, одберете ги вашите омилени!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат