• Новак
Spidfee 12 Пакет Таванот Куки за Надворешна String Светла П Закачалка Завртка Куки Безбедност Тока Дизајн Куки за Бесење Растенија Божиќ Декорација Виси

Spidfee 12 Пакет Таванот Куки за Надворешна String Светла П Закачалка Завртка Куки Безбедност Тока Дизајн Куки

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите таванот куки за бесење растенија има безбедност тока дизајн, кои ефикасно ја спречува суспендирани предмети од случајно паѓање и во голема мера ја подобрува безбедноста перформанси.Нашата П-закачалка кука е направен од силен челик и може да се одржи 40 килограми.Со анти- ' рѓа и сончање слој, има подолг сервисен живот и може да се користи за внатрешна и надворешна.Лесно да се инсталира со завртка крајот дизајн, остар поени залак во ѕидови, тавани, дрвени греди или отворен стреата брзо и лесно, погодно за вас да ги користите.Идеална алатка за бесење светлина предмети : Отворено string светла, растенија, птици задолжени за хранење телиња, птица кафези, прибор за готвење, завеси, Божиќ светла, јажиња, итн. 12pcs 2.2 инчи П-ги Куките, со 12pcs пластични проширување цевка.Зошто ви е потребна? - Ни П-закачалка Завртка Кука со rustproof слој за долгорочна употреба, погоден за домашни, кујна, работното место, канцеларија, внатрешна и надворешна употреба. - Лесно да се инсталира со завртка крајот дизајн, остар поени залак во ѕидови, тавани, дрвени греди или отворен стреата брзо и лесно, погодно за вас да ги користите. - Ви помогне да заштедите повеќе простор и да се направи вашиот дом организиран и предмети за домаќинството се чуваат во ред.Мали димензии не ќе стојат надвор и заземаат многу простор. - Совршени за безбедно виси лесни објекти како што се светлата, растенија, завеси, јажиња, синџири, чаши, birdhouses, задолжени за хранење телиња, кујнски крпи, и повеќе.Пакет се вклучени : 24 x Q-закачалки 24 x проширување цевки Предупредување : Нашата П-закачалка Кука содржи функционална остри поени, ве молиме чувајте ја подалеку од Деца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат