• Новак
Interesty Брз Одговор Игра, Дрвени Глувчето за Фаќање на Игра, Иновативни Децата Интерактивна Играчки, Децата Mousetrap GameSuitable за 4 5 6 годишни Деца

Interesty Брз Одговор Игра, Дрвени Глувчето за Фаќање на Игра, Иновативни Децата Интерактивна Играчки, Децата

DEN 1713.60

Достапност
Достапно за нарачка

❤ Способност Воз : Изработени од дрво, вежбање деца реакција способност, стратешко размислување способност, лична интеракција способност. ❤ Пакетот Вклучува : 6 глувците од различни бои, дрвена куп, 2 коцки, и 20 или да се осмелуваат картички. ❤ Богата и Интересна : играта на мачка и глушец е богата и интересна, ќе можат да го остварат децата реакција способност и логика способност, и се натпреваруваат со деца со брзина на мачка и глушец!. ❤ Игра Цел : мачка се обидува да го дофати глувчето во многу брзо расте, и на глувчето мора да избега што е можно побрзо. ❤ Добри Дарови : Најдобриот роденден или Божиќ подароци за децата , се помогне во подобрување на децата интелигенција и практична способност.Ако имате било какви прашања во врска со детски играчки, ве молиме контактирајте со нас.Карактеристики : Материјал : гума wood Package големина : околу 15*10*5cm/5.90*3.94*1.97 in Packing Листа : 1*Дрвени Глувчето за Фаќање на Играта Играчка Забелешка : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете мала толеранција во големина. 2. Поради светлина и да се прикаже разликата, не може да биде благо боја разлика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат