• Новак
E-T-НА ЦИРА BRKR THRM 500MA 250VAC 50VDC (Пакет 10) (2-5700-IG1-P10-A3-0.5 A)

E-T-НА ЦИРА BRKR THRM 500MA 250VAC 50VDC (Пакет 10) (2-5700-IG1-P10-A3-0.5 A)

DEN 1116.00

Достапност
Достапно за нарачка

Коло Термички Прекинувач 500m A 250 V AC 50 V DC Токи-Токи-Panel Mount Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8536.20.0020.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат