• Новак
Од клучно значење Вакуум Замена Пена & Чувствува Филтер Компатибилен со Ајкула Дел # XFF350,XFF350NZ & Модели NV350,NV350A,NV350E,NV350Q,NV350T,NV350W,NV350WC,NV350WM,NV351,NV351-26,NV352,NV355,NV356 (4 Парчиња)

Од клучно значење Вакуум Замена Пена & Чувствува Филтер Компатибилен со Ајкула Дел XFF350,XFF350NZ & Модели

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува МОДЕЛИ NV350, NV350 A, NV350 E, NV350 Q, NV350 T, NV350 W, NV350 WC, NV350 WM, NV351, NV351-26, NV352, NV355, NV356, NV357, NVLFT199 & UV440.Нашите пена, филтер дел обезбедува подлабоко и нерамни површини да бидат заштитени од воздух има остатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат