• Новак
Четка за заби Носителот WREWING Мулти-Функција Ѕид-Монтирани Автоматско Паста за заби Фармацевт и Прашина-Доказ, Држач, Четка за заби со 5 Четка Слотови 4 Чаши 2 Automatic Пас

Четка за заби Носителот WREWING Мулти-Функција Ѕид-Монтирани Автоматско Паста за заби Фармацевт и Прашина-Доказ,

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

❶ Мултифункционален четка за заби носител : збирка на паста за заби изстискване, миење на устата првенство, четка за заби слот и складирање оддел. ❸ Високо-квалитетни материјали четка за заби држачот за бања : Нашите заби носители се изработени од АБС материјал, безбеден и еколошки пријателски, без мирис, сите материјали кои се со врвен квалитет, вие и вашето семејство може да се купи и да ги користат со доверба, вие и вашето семејство со мир на умот, утеха, мир на умот, само Тоа е движечка сила за нас да се преземат за да на следното ниво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат