• Новак
KOMLLEX Farmhouse Теал Глуварче Флорални Туш Завеса 60Wx72H Инчен Селски Сива Дрвени Штала Вратата Бања Завеса Цитат Туш Завеса во Собата за Бања Бања Прибор за Жените Девојка

KOMLLEX Farmhouse Теал Глуварче Флорални Туш Завеса 60Wx72H Инчен Селски Сива Дрвени Штала Вратата Бања Завеса

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : 100% премија полиестер со силна способност на водоотпорен.Машина перат : Измијте се со ладна вода нежно, благ детергент е потребно.Не кајгана.Лесно да се инсталира и да се грижи : Може да биде инсталиран со пластични куки лесно.Идеален за повеќето бања : Оркестарот вашиот бања и да се создаде стилски атмосфера.Дизајнер на уметнички дела : Живописни бои,јасна слика, не исчезнува.Погоден за повеќето модерна бања.Оваа трајни водоотпорен туш завесата може да светла до вашата соба брзо.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : 100% полиестер, водоотпорен Достапни големина : 60 W × 72 H инчи Бруто тежина : околу 0.7 кг Боја : Сива Сина Пакување информации : 1 туш завеса, 12 пластични куки Лесно да се инсталира и да се грижи Водоотпорен и издржливи за Перење Совети : 1.Машина перат 2.Измијте со ладна нежно циклус 3.Благ детергент треба да се користи 4.Не кајгана 5.Може да се чистат со брз исплакнете или ја избришат по туш Топло Информации : 1.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно дозволете 0.4 да 0.8 инчен несовпаѓање. 2.Поради разликите во следи резолуции, постои мала разлика во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран визуелна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат