• Новак
Enesco Џим Брегот Дизни Традиции Tigger Држи Срце Figurine 6008073

Enesco Џим Брегот Дизни Традиции Tigger Држи Срце Figurine 6008073

DEN 1079.52

Достапност
Достапно за нарачка

Enesco.Џим Брегот Дизни Традиции Tigger Држи Срце Figurine 6008073. Сосема Нов во Оригинално Пакување.Материјали Polyresin, Калциум Carbonate Measurements на Производот 5.5 во H x 2.75 во W x 3 во Л.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат