• Новак
Мобилен Телефон Екран Зголемувачот Заградата Видео Проекција Ултра-Јасно Око За Заштита High-Definition Огледало (Бела)

Мобилен Телефон Екран Зголемувачот Заградата Видео Проекција Ултра-Јасно Око За Заштита High-Definition Огледало

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа исто така може да се користи како мобилен телефон држачот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Филм љубовници може да се прости од нивните раце и да се потопи во тоа цело време.Тоа е секогаш многу креативни и стилски подарок за пријателите и семејството.Мобилниот телефон зголемувачот е погодна за сите паметни телефони : погоден за сите мобилни телефони и така натаму.Тоа може да се спречи замор и зрачење.Можете да го користите дома, на патување, на начин да работат.Тоа исто така може да се заштитат децата очи и да се спречи истите да бидат изложени на радијација.Дури и ако се види целиот ден на филмови, вие не ќе се чувствувате уморни.Лесен за користење : Не батеријата е потребно, и преносни големина е исто така многу погодни за носење.Се препорачува растојание е за 0,5 m до 2 m.Ако ви се купат две или повеќе, ние ќе брод тоа за вас во рамките на 4-5 дена, а ако се купи еден, тоа ќе биде предаден во околу 15 дена.Тоа може да се гледавме сам или со пријатели и семејството, и можете да го користите седи или стои, без разлика колку си висок-а.Можете да го користите дома, на патување, на начин да работат.Предмет : Материјал : ABS+lens Color : бела, red Size : 22*18*9 cmpacking листа : 1 екранот зголемувачот.Лесен за користење : Не батеријата е потребно, и преносни големина е исто така многу погодни за носење.Уникатен дизајн, го зголемува екран нема да слајд.Паметен телефон лупа 2-6 пати : Зумирање 2-6 пати ви овозможува да ја прилагодите на гледање на далечина според големината на екранот.Паметен телефон лупа 2-6 пати : Зумирање 2-6 пати ви овозможува да ја прилагодите на гледање на далечина според големината на екранот.Дури и ако се види целиот ден на филмови, вие нема да чувствувате уморни.Тоа е секогаш многу креативни и стилски подарок за пријателите и семејството.Се препорачува растојание е за 0,5 m до 2 m.Особено погоден за стари лица, деца и филм љубовници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат