• Новак
ЗНАЧИ ДОБРО IDLC-25A-700 25W 700mA 25-36 VDC Постојан Струја Режим на Затворен LED Драјвер Возачот со Затемнување и Помошен 12VDC Излез

ЗНАЧИ ДОБРО IDLC-25A-700 25W 700mA 25-36 VDC Постојан Струја Режим на Затворен LED Драјвер Возачот со Затемнување

DEN 466.32

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Електронска Компонента.Пакет Димензии : 4.33 " L X2.95 " W X0.87 " Х. Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.46 Lbs.На тип на производ е 25 W 700m A 25-36 VDC Постојан Струја Режим на Затворен LED Драјвер со Затемнување и Помошен 12 VDC Излез.Тоа е произведен од страна ЗНАЧИ ДОБРО.Тоа е произведен во Кина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат