• Новак
SheetWorld Памук Блокирам Џерси Опремени Овална Состојба, Одговара на Stokke Мини 23 x 29, Принцезата & Еднорози, произведено во САД

SheetWorld Памук Блокирам Џерси Опремени Овална Состојба, Одговара на Stokke Мини 23 x 29, Принцезата

DEN 720.00

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мерки 23 x 29. 100% Памук Блокирам Џерси Поврзана.Вклучува 1 опремени лист.Машина Перат & Dryable.ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД!.Опремени овална (stokke мини) Лист Мерки 23 x 29 инчи 100% памук блокирам џерси поврзана 180 gsm тежина Еластичен материјал низ целиот раб за безбедно и сигурно одговара Карактеристики принцеза, еднорози, и жаби Машина перат и dryable Направени Во САД!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат