• Новак
Туш Завеса Лагер 72 x 72 Инчен Материјал Туш Завеса Лагер со 12 Куки и Метал Grommets водоотпорен Damask Ленти Крпа Туш Лагер Стандардна Големина за Бања (Бела)

Туш Завеса Лагер 72 x 72 Инчен Материјал Туш Завеса Лагер со 12 Куки и Метал Grommets водоотпорен Damask Ленти

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Ткаенини : Направен од 100% полиестер, туш лагер со damask ленти е ПВЦ слободни и нема хемиски мирис, кој е безбеден за вашето семејство здравје.Soft & Водоотпорен : На платно туш завеса лагер е мека на допир и мала тежина.Со одлична отпорни на вода, тоа може да се исуши брзо и се спротивстави на кафе.Оваа бела туш завеса е идеален избор за туш завеса лагер.Uniqe Дизајн : Дизајниран со damask ленти, ткаенина туш завеса лагер е уникатна и прекрасна, која може да додадете стилски атмосфера на вашата бања.На крпа туш лагер има разновиден usages, не само што може да се користи како туш завеса, но исто така и како туш завеса лагер.Лесен за Инсталација : На перат туш завеса лагер карактеристики 12 rustproof метал grommets, кој одговара најмногу туш завеса куки.Големина на 72 x 72 инчи одговара на повеќето стандардни големина тушеви и кади.По Продажба на Услуги : Ние сме ангажирани во обезбедување на најдобри шопинг искуство за вас.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се потрудиме да го решите вашиот проблем.Luium Damask Ленти, Ткаенини Туш Завеса Лагер Направен од 100% полиестер, нашите туш завеса лагер е лесен и издржливи.Големина на 72 x 72 инчи е погоден за повеќето стандардна големина тушеви и кади.Можете да го користите на било хотел, апартман, сали, спортски клуб или дома.Ние, исто така, ќе ви обезбеди 12 слободни куки за подобро да се инсталира на туш лагер.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви обезбеди најдобар шопинг искуство.Детали за текстил туш завеса лагер : Материјал : Полиестер Ткаенини Димензии : 72 X 72 инчен Тежина : 0.73 lb Бои : Бела, Сива Што ќе се добие : 1 x туш завеса лагер 12 x куки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заварување Прачки Бакар Алуминиум Флукс Cored Жица Прачка за Заварување Ниска Температура за Радијатори Мотори

【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】 на точка На топење на овој алуминиумcored жица е на ниско ниво.По заварување, на за�

DEN 222.96