• Новак
Metra 95-3000 2DIN Цртичка Кит w/Подигнат & Адаптер за Одберете ГМ SUV/Камиони '88-'94

Metra 95-3000 2DIN Цртичка Кит w/Подигнат & Адаптер за Одберете ГМ SUV/Камиони '88-'94

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

ISO DDIN радио обезбедување.Текстура за да одговара на фабрика заврши.Се подигнат и Антенски Адаптер вклучен.Овластен Онлајн Продавач.Metra 95-3000 2 DIN Цртичка Кит w/Подигнат & Антенски Адаптер за Одберете ГМ SUV/Камиони '88-'94 Бренд : Metra MPN : 95-3000 + ГМ-4001 + ГМ-A16 Состојба : Нова Компатибилен со : Chevrolet Полна големина Палто 1992-1994 Полна големина пикап 1988-1994 Приградски 1992-1994 GMC Полна големина пикап 1988-1994 Приградски 1992-1994 Yukon 1992-1994 Забелешка : *Контактирајте со нас за up-to-date возило за специфични апликации.Овој комплет ви нуди можност да ги инсталирате некоја ISO DDIN резервни радио.Текстура за да одговара на фабрика заврши.Се подигнат и Антенски Адаптер вклучен во ова комбо Инсталации и Антенски Конекции (вклучени) Ожичување Темперамент : РАП-GM-4001 Адаптер за Антена : ГМ-6 Потребни Алатки(се продава одделно) : -Panel отстранување алатка -Филипс шрафцигер -7mm Штекер клуч -Алатка за Сечење -Писарот Што се во кутија : -Радио домување -Радио загради -Клип планината -(4)#8x3/8"Филипс завртки -Метален клип -РАП-GM-4001(Темперамент) -GM-6(Антенски Адаптер).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заварување Прачки Бакар Алуминиум Флукс Cored Жица Прачка за Заварување Ниска Температура за Радијатори Мотори

【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】 на точка На топење на овој алуминиумcored жица е на ниско ниво.По заварување, на за�

DEN 222.96