• Новак
Twofishes Жолти Лисја Туш Завеса Куки Декоративни Рѓа Доказ Смола Туш Завеса Куки Пакет на 12

Twofishes Жолти Лисја Туш Завеса Куки Декоративни Рѓа Доказ Смола Туш Завеса Куки Пакет на 12

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

'Рѓа Доказ : Нашата туш завеса куките се состои од polyresinl декорација и' рѓа доказ легура куки одлуки за анти - ' рѓа.Висок Квалитет и Голема Издржливост : Овие туш завеса куките се направени од алуминиумски лим со голема издржливост и лесно да се инсталира.Модерна декорација : Прекрасна декорација за вашиот завеси на спалната соба, бањата и дневната соба.Сет од 12 : Погоден за род на дијаметар 22-30мм(0.8"-1.1" ).Погоден за повеќето туш завеса прачки и лесно да се инсталира.Уникатен Дизајн : Вашата бања ќе изгледа домот со овие метал декорација дека е подобар избор од челик куки.Производ Големина : 3 x 1.6 x 2 инчи.Пакување Големина : 6.30"x3.54"x2.36".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заварување Прачки Бакар Алуминиум Флукс Cored Жица Прачка за Заварување Ниска Температура за Радијатори Мотори

【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】 на точка На топење на овој алуминиумcored жица е на ниско ниво.По заварување, на за�

DEN 222.96