• Новак
Dahle Шредер Масло го Намалува Триењето и Оптимизира Перформансите во Хартија Shredders, За Употреба Во Сите Shredders, 6 - 12 мл. Шишиња

Dahle Шредер Масло го Намалува Триењето и Оптимизира Перформансите во Хартија Shredders, За Употреба Во Сите

DEN 1103.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [НАМАЛУВА ТРИЕЊЕТО] Обезбедува правилна сечење цилиндар операција. [ОБЕЗБЕДУВА во согласност СЕЧЕЊЕ] Гарантира оптимални шредер перформанси. [Дава отпор, start-UP] Високиот држат вредност и низок прашина задржување.Јас[ПОДОБРУВА ДОЛГОВЕЧНОСТ] Зголемува шредер животен век. [ВИСОКО-КВАЛИТЕТНА ФОРМУЛА] Чисти формулација за оптимални перформанси.Dahle Шредер Масло е дизајниран да се задржи вашата шредер водење на врв перформанси.Ова чисто формулирање намалува сечење цилиндар триење, обезбедува во согласност шредер перформанси, и е дизајниран да се држат до вашиот цилиндри без start-up.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заварување Прачки Бакар Алуминиум Флукс Cored Жица Прачка за Заварување Ниска Температура за Радијатори Мотори

【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】 на точка На топење на овој алуминиумcored жица е на ниско ниво.По заварување, на за�

DEN 222.96