• Новак
Кујна Бел Повик со Бел Метал Рѓа-Слободен Изградба Тонови на Трајни Биро Бел Услуга Бел Корисни Gadgets, за Хотели, Училишта Ресторани Прием Области

Кујна Бел Повик со Бел Метал Рѓа-Слободен Изградба Тонови на Трајни Биро Бел Услуга Бел Корисни Gadgets, за

DEN 2040.00

Достапност
Достапно за нарачка

ФУНКЦИЈА : ѕвонам да ги споделите вашето семејство знае своето време за вечера, го затвори состанокот, или известување на посетителите.Издржливи Услуга Бел.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Изработени од алуминиумски и метални, стабилна подолго време.Повик на Бел со Легура.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : Огледало ефект хром.обложени купола и гланц база направи тоа ' рѓа-слободни и убава.Кујна Бел.УПОТРЕБА : да се постави на стабилна површина и собори со дланката или со еден прст за да се направи тоа прстен; јасен звук брзо добива други внимание.Услуга Бел за Ресторани.ШИРОКА ПРИМЕНА : Погоден за пред шалтер.пред шалтерот, хотели, училишта, кафуле, ресторан, рецепција области, болници, училница, сала за состаноци.'рѓа заштита Услуга Бел.ФУНКЦИЈА : ѕвонам да ги споделите вашето семејство да знаат дека е време за вечера, го затвори состанокот или известување посетител.МАТЕРИЈАЛ : Изработени од алуминиумски и метални,што го прави трајни производи за долго време.ДИЗАЈН : Огледало ефект хром.обложени купола, и гланц база, го прави рѓа слободни и убава.УПОТРЕБА : да се постави на стабилна површина и собори со дланката или со еден прст за да се направи тоа прстен, јасен звук лесно се добива од други внимание.ПРИМЕНА : Погоден за пред шалтер.пред шалтерот, хотели, училишта,кафуле, ресторан, рецепција области, болници, класа соба, сала за состаноци.Опис : Главен Материјал : Алуминиум и Metal Color : Црна и Silver Item Големина : Прибл.(L*W)85*59mm Gross Тежина : Околу.120g Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm asymp;0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заварување Прачки Бакар Алуминиум Флукс Cored Жица Прачка за Заварување Ниска Температура за Радијатори Мотори

【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】 на точка На топење на овој алуминиумcored жица е на ниско ниво.По заварување, на за�

DEN 222.96