• Новак
Amphenol Индустриски PT01A-12-3P Кружни Конектори Pin, Општата Должност, Не-Еколошки, Бајонет Спојка, Лемење Престанок, Кабел за Поврзување на Приклучокот, 12-3 Вметнете Аранжм?

Amphenol Индустриски PT01A-12-3P Кружни Конектори Pin, Општата Должност, Не-Еколошки, Бајонет Спојка, Лемење

DEN 576.96

Достапност
Достапно за нарачка

Се користи Со PT06 A-12-3 S,PT06 A-12-3 S(СР).Спецификација : МИЛИ-DTL-26482 Sealing : Unsealed Shielding : Yes Connector Тип : Circular Connector Стил : Receptacle Mounting Тип : Cable Orientation : Straight Endbell Тип : Навој - UNEF - Ext Number на Контакти : 3 Contact Стил : Pin Termination Метод : Solder Insert Аранжман : 12-3 Contact Големина : 3#16 Contacts се Снабдува : Yes Contact Материјал : Бакар Alloy Contact Позлата : Gold Shell Материјал : Алуминиум Alloy Shell Позлата : Маслиново Проституција Chromate над Cadmium Shell Боја : Маслиново Drab Insert Материјал : Neoprene Grommet Печат Материјал : Neoprene Amperage Оценка : 22 AOperating Напон DC : 1400 Operating Напон AC : 1000 Operating Температура : -67 на +257 (-55 на +125)Контакт Парење живот : 500 Ro HS : No Insert Ротација Внесување : Нормален.

Спецификацијата

MIL-DTL-26482 :
Sealing:
Unsealed
Shielding:
Yes
Connector Type:
Circular
Connector Style:
Receptacle
Mounting Type:
Cable
Orientation:
Straight
Endbell Type:
Threaded - UNEF - Ext
Number of Contacts:
3
Contact Style:
Pin
Termination Method:
Solder
Insert Arrangement:
12-3
Contact Size:
3#16
Contacts Supplied:
Yes
Contact Material:
Copper Alloy
Contact Plating:
Gold
Shell Material:
Aluminum Alloy
Shell Plating:
Olive Drab Chromate over Cadmium
Shell Color:
Olive Drab
Insert Material:
Neoprene
Grommet Seal Material:
Neoprene
Amperage Rating:
22A
Operating Voltage DC:
1400
Operating Voltage AC:
1000
Operating Temperature:
-67 to +257 (-55 to +125)
Contact Mating life:
500
RoHS:
No
Insert Rotation Keying:
Normal

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Смешни Печатени Долг Ракав Туника Блузи јас сум Најстара Сестра ми Направи Правила Секојдневен V деколте,

суичери за жените, суичери бела sweatshirt crewneck sweatshirt жените екипажот вратот sweatershirt жените женска sweatshirt врат

DEN 556.56

Mardi gras Магнетни поштенско Сандаче Покрие Монистра Празник Стандард поштенско Сандаче Опфаќа Farmhouse Оркестарот

дизајн на поштенско сандаче.поштенско сандаче дизајн со висок квалитет поштенско сандаче покрие најдо�

DEN 996.00

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист,

Тоа е, исто така, за бричење.Име : Берберот Chair Features : 360 Степени Ротирачки Берберот Стол Висок Квалитет Ч�

DEN 20195.28