• Новак
Tatkraft Одвива во Текот На Вратата Џеб Организатор, 24 Силни Најлон Џебови, Погоден за Чевли, Козметика итн. Лесно да се Инсталира

Tatkraft Одвива во Текот На Вратата Џеб Организатор, 24 Силни Најлон Џебови, Погоден за Чевли, Козметика итн.

DEN 597.60

Достапност
Достапно за нарачка

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : На организаторот има силна над вратата куки за инсталација.Вие не ќе треба да завртка или вежба на ѕидот или вратите може да се инсталира.ДИШЕ И ПЕРАТ MESH : организаторот е направен од најлон со мрежа џебови.Тоа е лесно да се мијат и се суши.На дише материјал гарантира дека нема влага или мирис се акумулира во организаторот.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ : Таа има 24 големи џебови кои можат да имаат многу предмети на движење.Тешки-должност куки може да издржи тежина од организатор кога целосно вчитани.Се СПРОВЕДУВА СО претходно биле вклучени Се : организатор е опремено со претходно биле вклучени, кои го прават тоа лесно за чување на некои предмети како чевли, чорапи, innerwear, и козметички производи.ИЗДРЖЛИВИ : силни најлон материјал и тешки-должност куки направи организаторот долготрајни.Тежина : 1.43 фунти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZzWwR Убави Велигденски Зајак Бои Јајца Bunny Екстра Големо Платно На Пазарот На Плажа Патување Обновливи Намирници

ЕКСТРА ГОЛЕМИ НАМИРНИЦИ TOTE : Димензии со 19.7 x 15 x 5.3 инчи (Ш x В x Д),да се справи со е 26cm(10.2 инчен), доволно дол�

DEN 383.76