• Новак
ЈИ 4K Акција и Спортски Камера, 4K/30fps Видео 12MP Суровини Слика со EIS, Live Stream, Гласовна Контрола - Црна

ЈИ 4K Акција и Спортски Камера, 4K/30fps Видео 12MP Суровини Слика со EIS, Live Stream, Гласовна Контрола -

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

Висока вршење на систем за ладење спречува YI 4 K Акција Камерата на прегревање и овозможува стабилна снимање на видео. - Оваа акција камерата може да се комбинираат 4 K30 снимање на видео, интегриран екран осетлив на допир и до два часа на батеријата.Флексибилно прилагодување на е/WB/shutter/EV/метар за 12 MP суровини Датотека помош ќе произведува високо квалитетни слики, дури и во ниско-светлина состојба; мулти снимање/фотографирање режими, вклучувајќи ги и пукна, бавно движење, на време застаруваат, итн.Пука висока резолуција на видео записи на 4k30/1080p120/720p240 и фаќање 12 M фотографии за користење на нашата селекција на фото и видео начини, вклучувајќи Timelapse, Бавно Движење, Тајмер, и Пукна.Екран осетлив на допир е направен со Горила стакло Ретината да се Спротивстави на гребнатини и дневни влијание. - YI употреба светските водечки батерија 1200m Ah висок напон 4. Опремен со отпорност на Горила Стакло 2.Камерата со најнапредна технологија за да се обезбеди максимална верност, флексибилност, и леснотија на користење.Инстант споделување вграден Bluetooth и со голема брзина 5 GHz/2. 25) за да уживате во екстра функции. - YI 4 K Акција Камера претставува извонредно снимка од вас и вашиот свет. 2" висок одзив LCD екран на допир со 640 x 360 висока резолуција за лесно прилагодување, ја прегледувате презентацијата и пукање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заварување Прачки Бакар Алуминиум Флукс Cored Жица Прачка за Заварување Ниска Температура за Радијатори Мотори

【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】 на точка На топење на овој алуминиумcored жица е на ниско ниво.По заварување, на за�

DEN 222.96