• Новак
GLOGLOW 100pcs Топла Лепак да се Држи Јасно Топла Лепак Пиштол Стапови 7x295mm (0.3 х само 11,6 во)

GLOGLOW 100pcs Топла Лепак да се Држи Јасно Топла Лепак Пиштол Стапови 7x295mm (0.3 х само 11,6 во)

DEN 2388.00

Достапност
Достапно за нарачка

Времето Отпорни : За Внатрешна и надворешна употреба.Големина : 7 x 295mm/0.3 х само 11,6 во.Не е лесно да се пробие во зима, и не agglomerate во лето.Ниска Температура за Деликатни Материјали, Висока Температура За Силна Врска.Разноврсна : Работи за тешко да се поврзе површини како метални & стакло.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Топла Топи Лепак Стап Материјал : Епоксидна Смола Glue Color : Како слика shown Size : Прибл. 7 x 295mm/0.3 х само 11,6 in Quantity : 100pcs Applicable Опсег : Погоден за електронски апарати, пакување, етикети, книга обврзувачки, печатење, филтри, филтер крајот запечатување, машини за мебел работ запечатување, автомобилски внатрешни делови, автомобил светла, звучници, пијалаци запечатување филм, теписи Не се лизга, компјутер вез, патент производство, не-плетени ткаенини за облека, додатоци и сл.7mm дијаметар, погоден за топла топи лепак пиштол со моќ во рок од 30 W.Пакет Листата : 100 x Топла Топи Лепак Стап .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76