• Новак
Mouse Pad Зглоб Поддршка Set - Тастатура врвката за на Одмор Подлога Грав Торба со Ergobeads, Олеснување на Зглобот Болка за Лесно Пишување, Канцеларија, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Кож

Mouse Pad Зглоб Поддршка Set - Тастатура врвката за на Одмор Подлога Грав Торба со Ergobeads, Олеснување на

DEN 959.76
DEN 684.00 -29 %

Достапност
Достапно за нарачка

8" дебела, компатибилен со безжична глувци, игри глувци, trackball глувчето, жичана или безжична тастатура, g513,17, 3/4 тастатура.ОДЛИЧЕН УСЛУГАТА на КУПУВАЧИ - Што сакате да ви обезбеди добар квалитет на тастатурата врвката за на одмор и сакаат тоа ќе ви донесе удобноста на вашиот зглоб, секој може да добие бесплатна замена или враќање на пари за нерастворливи квалитет на прашања поврзани, вашите права се целосно загарантирани, добредојдовте да контактирате со нас преку порака ако имаш било какви технички проблеми.2" широк x 7.СОВРШЕН врвката за на ОДМОР КОМБО - се Состои од квадратни mouse pad : 7.ПРИЛАГОДЛИВИ ПАТЕНТ ДИЗАЈН - Патент дизајн ви овозможува да додадете различни сува спојници како ви се допаѓа, прилагодување торба висина за да се направи на тастатура и глушец подлога кој најдобро одговара на вас, одличен материјал за сечење и шиење со рака се чини дека повеќе топли и нежни, лесно да се отстрани за чистење и машина за миење на располагање.7" широк x 9.МЕКА МАЗНИ ТКАЕНИНИ - Нашиот компјутер зглоб поддршка set е направена од мека и дебели перат памук и илјадници ergobeads, кожата може да здив и да добиете кул допир на ткаенина зглоб подлога, нежна масажа од трчање монистра може да ја ослободи зглоб притисок и да ја стимулира циркулацијата на крвта во рачниот зглоб, олеснување на зглобот болка и помалку замор.Тоа е време да се третираат добро и да го замени беспомошна хемиски исполнет гел подлога со мека перат памучна подлога, без лош мирис на лепак, совршен за гејмер, студентите, канцеларијата на работниците, дизајн, карпален тунел, tendinitis, достапни за компјутер, КОМПЈУТЕР, лаптоп, mac book pro, apple.1" долго x 0.8" дебел; 1 тастатура зглоб подлога : 3.2" широк x 18" долго x 0.6" долго; 1 зглоб поддршка за глувче : 3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заварување Прачки Бакар Алуминиум Флукс Cored Жица Прачка за Заварување Ниска Температура за Радијатори Мотори

【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】 на точка На топење на овој алуминиумcored жица е на ниско ниво.По заварување, на за�

DEN 222.96

ZzWwR Убави Велигденски Зајак Бои Јајца Bunny Екстра Големо Платно На Пазарот На Плажа Патување Обновливи Намирници

ЕКСТРА ГОЛЕМИ НАМИРНИЦИ TOTE : Димензии со 19.7 x 15 x 5.3 инчи (Ш x В x Д),да се справи со е 26cm(10.2 инчен), доволно дол�

DEN 383.76