• Новак
Спирала Точка Допрете, 3-56, Приклучок, 2 Флејта

Спирала Точка Допрете, 3-56, Приклучок, 2 Флејта

DEN 1771.20

Достапност
Достапно за нарачка

Цена За : Секоја Допрете Стил : Спирала Точка Точка : Спирала Точка Допрете Ја Иконата На Ветер : Десната Страна На Теренот Дијаметар Лимит : Х2 Допрете Заврши : Калај Допрете Димензија Тип : Инчен Месо Тело Кол. : 9/64" Допрете Chamfer : Plug Број на Флејта : 2 вкупна Должина : 1-13/16" Допрете ја Иконата Тип : UNF Број на Парчиња : 1 Стандарди : USCTI Табела 302 A Допрете ја Иконата Големина : #3-56. Допрете Материјал : High Speed Челик Листа Број : SPGP-TN Тема Должина : 1/2" Допрете Големина : #3 Сечење Насока - Обработка : Десната Рака Тема Големина : #3-56 Спирала Насока : Неутрално месо тело Должина : 1.3130" Threads per Inch : 56 TPI Примарен Материјал за Апликација : Сите Материјали 65% Тема Вежба Големина : 2.10 mm Серија : SPGP-TN 55% Тема Вежба Големина : #44 Тема Лимит : Х2 месо тело Тип - Обработка : Прав.Вежба Малку Големина : #46 Продолжен Вратот : Да Мерење Систем : Цевка Тема Стандард : UNF Класа на Вклопуваат : 2 B 75% Тема Вежба Големина : #46 Примарниот Материјал Примена ISO Код : M, P Плоштадот Големина : 0.1100" Земјата на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Допрете, Допрете Стил Спирала Точка, Допрете Димензија Тип Инчен, Допрете ја Иконата Големина #3-56, Допрете Chamfer Приклучокот, а Бројот на Флејта 2, Теренот Дијаметар Ограничување на Х2, Допрете Материјал High Speed Челик, Допрете Заврши Калај'.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

304 од не ' Рѓосувачки Челик за Прицврстување Алатка Фалсификувани Полиран механичко прицврстување на алатката(Mit

Приоритетни материјал, одлична изработка, висока цврстина, не е лесно да се деформира.Мазна, ситно полир

DEN 141.36

ZzWwR Убави Велигденски Зајак Бои Јајца Bunny Екстра Големо Платно На Пазарот На Плажа Патување Обновливи Намирници

ЕКСТРА ГОЛЕМИ НАМИРНИЦИ TOTE : Димензии со 19.7 x 15 x 5.3 инчи (Ш x В x Д),да се справи со е 26cm(10.2 инчен), доволно дол�

DEN 383.76