• Новак
KaTur 3157 3156 3057 4157 T25 LED Светилки Висока Моќност 12pcs 3020SMD Екстремно Светла 2800 Лумен Замена за Возврат Сигнал Светлина Копија светлина Опашка светлина Кочница светло Жолт

KaTur 3157 3156 3057 4157 T25 LED Светилки Висока Моќност 12pcs 3020SMD Екстремно Светла 2800 Лумен Замена

DEN 396.00

Достапност
Достапно за нарачка

360 степени целосна агол светлина ви донесе огромно емитирана светлина на сила.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа во работни денови.Одговара директно во повеќе сијалица големина сокети како што се : 3156 3157 3056 4156 3047 3157 A 3057 3357 3457 4057 4114 4157 LED Светилки.Жолто осветлување нуди поширока визија и здравјето на околината.★【3157 T25 LED Светилки】Секоја сијалица има 12pcs висока моќност 3020 led чипови,80 W максимален капацитет,работи на 6. ★【360 степени Осветлување】не Постојат темни дамки или сенките,совршени перформанси во услови на слаба видливост поради дожд, магла, прашина или снег.Универзална 3157 T25 LED Светилки Стандарден Приклучок.Тенка светилка форма , спречување на состојбата не може да се инсталира , удобен да го замени.Најновите Оптика Технологија.без отсјај на другите возачи.2 W, 3000 K Килибар Жолта,погонски Напон : 12 V-24 V.Може да биде инсталиран во 20 минути.Се применуваат со возило ентериер и екстериер авто делови на повеќето автомобил, камион, ЏИП, или комбе како се Претвори Сигнал Светлина,Бекап-светлина, Опашка светлина,Сопирачките, Светлата, Дење Работи Светлина(светилки drl).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

304 од не ' Рѓосувачки Челик за Прицврстување Алатка Фалсификувани Полиран механичко прицврстување на алатката(Mit

Приоритетни материјал, одлична изработка, висока цврстина, не е лесно да се деформира.Мазна, ситно полир

DEN 141.36

Заварување Прачки Бакар Алуминиум Флукс Cored Жица Прачка за Заварување Ниска Температура за Радијатори Мотори

【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】 на точка На топење на овој алуминиумcored жица е на ниско ниво.По заварување, на за�

DEN 222.96