• Новак
Колумбија Момчиња Мраз Падина Ii Панталона

Колумбија Момчиња Мраз Падина Ii Панталона

DEN 863.52

Достапност
Достапно за нарачка

Шел : 100% Најлон; Надеж : 100% Најлон; Изолација : 100% Полиестер. Наредени со удобно најлон тафт, што вклучува и 60 грама на брзо сушење на изолација, идеален за ладно снежните денови. Колумбија нуди овие панталони во повеќе бои и големината.Да се обезбеди да добие вистинската големина, ве молиме погледнете ги нашите големината на табелата за вашето дете големина и опсег на тежина.ПРОДОЛЖЕН ОДГОВАРА : Наменета за младите, овие снег панталони функција нашите НАДМИНА расте систем кој го прави лесен за панталони за да се прилагоди на нивниот раст spurts и го продолжи животот на облека.Машина За Миење.Овие снег панталони вклучуваат две предни џебови, корисен товар џеб, на прилагодливи половината со брз јазичиња, внатрешна нога gaiters, и засилен ткаенината чувари.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

304 од не ' Рѓосувачки Челик за Прицврстување Алатка Фалсификувани Полиран механичко прицврстување на алатката(Mit

Приоритетни материјал, одлична изработка, висока цврстина, не е лесно да се деформира.Мазна, ситно полир

DEN 141.36