• Новак
GLUTINOUS Постелнина Поставите Двојно Кралицата Кралот Прекривки Покрие Постави Еден Близнак Bedclothes за Возрасни на Детето Дете Домашен Текстил (Големина : АУ Двојно 3pcs)

GLUTINOUS Постелнина Поставите Двојно Кралицата Кралот Прекривки Покрие Постави Еден Близнак Bedclothes за

DEN 5314.08

Достапност
Достапно за нарачка

Класичен прекривки ги покрие во собата, не-исчезнува, на другата страна е солидна боја,.Микрофибер материјал материјал, пријатна и удобност.Скриен патент затворање е погодно да се стави на вашата прекривки во и надвор.Специјално дизајниран за деца дете тинејџерски возрасни.може да биде, исто така, како sweet божиќ подарок за вашиот пријател или вашите деца.Машина за миење е на располагање.Вид потсетник:1 на Овој кревет поставени само прекривки капак и навлаки, не се вклучуваат утешителот или лист,2 Единствен случај е 1* прекривки капак и 1* pillowcase, други големина е 1* прекривки капак и 2* pillowcase, 3 се Должи на рачно изработени се прилагоди, ве молиме овозможи 3-5cm големина се разликуваат,4 печатени сликата е само на ПРЕДНАТА СТРАНА САМО.5 Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Класичен прекривки ги покрие во собата, не-исчезнува, на другата страна е солидна боја,Микрофибер материјал материјал, пријатна и удобност,Скриен патент затворање е погодно да се стави на вашата прекривки во и надвор,Специјално дизајниран за деца дете тинејџерски возрасни.може да биде, исто така, како sweet божиќ подарок за вашиот пријател или вашите деца.Машина за миење е на располагање.АУ Еден големина вклучуваат : 1pc ватенка на корица : 145*210cm(57"x82.7")1pc перница случај : 48*74cm(18.9"x29.1")АУ Двојна големина вклучуваат : 1pc ватенка на корица : 180*210cm(70.9"x82.7")2 парчиња навлаки : 48*74cm(18.9"x29.1")АУ Кралицата големина вклучуваат : 1pc ватенка на корица : 210*210cm(82.7"x82.7")2 парчиња навлаки : 48*74cm(18.9"x29.1")АУ Цар големина вклучуваат : 1pc ватенка на корица : 220*240cm(86.6"x94.5")2 парчиња навлаки : 48*74cm(18.9"x29.1")АУ Супер Цар големина вклучуваат : 1pc ватенка на корица : 270*240cm(106.3"x94.5")2 парчиња навлаки : 48*74cm(18.9"x29.1")Нордиските Едноставна Солидна Боја Еден Двоен Кревет Листови Преголеми Листови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZzWwR Убави Велигденски Зајак Бои Јајца Bunny Екстра Големо Платно На Пазарот На Плажа Патување Обновливи Намирници

ЕКСТРА ГОЛЕМИ НАМИРНИЦИ TOTE : Димензии со 19.7 x 15 x 5.3 инчи (Ш x В x Д),да се справи со е 26cm(10.2 инчен), доволно дол�

DEN 383.76