• Новак
Leychan за Samsung Галакси A10E случај, Тенок Флексибилни TPU за Девојки Жените Airbag Браник Шок Апсорпција Гума Меки Силиконски Случај Покритие Одговара за Samsung Галакси A10E (Вио

Leychan за Samsung Галакси A10E случај, Тенок Флексибилни TPU за Девојки Жените Airbag Браник Шок Апсорпција

DEN 167.52

Достапност
Достапно за нарачка

По-продажбата на услугата : срдечно ве покануваме да ја напуштат вашата критика за споделување со други клиенти!Ако ви се допаѓа, ве молиме да се купат во секое време, ние се продаваат сите производи со три-месечна гаранција и животниот век премиум услуги на клиентите.* Лесен пристап до сите копчиња и пристаништа,лесен за инсталација и отстранување.[Компатибилност] Само се вклопуваат за Samsung Галакси A10 E(НЕ за A10 / 10 E).Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор. [Текстура Дизајн] Микро точка текстура дизајн спречува припивам влажни изглед,дава вашиот телефон чист изглед и изглед, без губење на модата. [Премиум материјалот] Направени од 1,5 мм тенок еколошки надгради TPU материјал кој ефикасно го забавува случај од стареење и discolouring кога се изложени на сончева светлина.лесни ултра тенок дизајн, без гломазна се чувствуваат.* Минималистички Дизајн : Тенок, форма-опремени и лесен,лесно зафат за секојдневна употреба.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку систем или е-пошта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

304 од не ' Рѓосувачки Челик за Прицврстување Алатка Фалсификувани Полиран механичко прицврстување на алатката(Mit

Приоритетни материјал, одлична изработка, висока цврстина, не е лесно да се деформира.Мазна, ситно полир

DEN 141.36