• Новак
3M Стакло Текстил Електрични Лента 90, 1.25 Ширина x 60yd Должина (1 ролна), Бела

3M Стакло Текстил Електрични Лента 90, 1.25 Ширина x 60yd Должина (1 ролна), Бела

DEN 1031.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се користи за висока температура електрични изолациони апликации.Одлична затегнувачка цврстина.Conformable за нерамна или неправилни површини.Отпорен на raveling и протриване за автоматска примена.Индустриски одделение лента производ. 3 M Стакло Текстил Електрични Лента 90, е индустриски одделение 7 мили електрични лента изградени со бела стакло текстил поддршка споени на thermosetting гума лепило.Овој производ се користи за висока температура електрични плоскости, anchoring и изолациони апликации.Изградени за ефективност во тешки индустриски апликации, овој производ покажува одлични затегнувачка цврстина, протриване и raveling отпор за автоматска примена и conformable поддршка за примена на нееднакви или неправилни површини.Опис : . 3 M Заситени Стакло Текстил Електрични Лента 90 е бела стакло текстил лента со гума thermosetting лепило.Стакло текстил има одлична висока температура отпор, затегнувачка цврстина и експонати отпорност на raveling и протриване која го олеснува автоматски апликацијата и ја подобрува естетика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZzWwR Убави Велигденски Зајак Бои Јајца Bunny Екстра Големо Платно На Пазарот На Плажа Патување Обновливи Намирници

ЕКСТРА ГОЛЕМИ НАМИРНИЦИ TOTE : Димензии со 19.7 x 15 x 5.3 инчи (Ш x В x Д),да се справи со е 26cm(10.2 инчен), доволно дол�

DEN 383.76