• Новак
MG Научни ENT Оперативен Микроскоп 5 Чекор LCD, Камера, Моторните 000044

MG Научни ENT Оперативен Микроскоп 5 Чекор LCD, Камера, Моторните 000044

DEN 765.60

Достапност
Достапно за нарачка

Бинокуларна Глава : Фиксирани во 90 Сте.Око Парчиња : 15x Широк Field Magnification : 5x да 25x продолжува зум Magnification Objective Леќа : F= 200mm 400 mm Field на Гледање : 50mm IPD Прилагодување : 55мм да 75mm Fine Фокус : Моторните нога систем за контрола Зрак splitter со ccd боја камера, led екран планината на микроскоп за да живеат операцијата на led мониторот екран.Осветлување : 15 V/150 W близнак Халоген Светилки со 100% коаксијален преку леќи фокусирани влакна оптика светлина водич 1.5 метар, бела светлина повеќе од 80, 000 Лукс, Максимум во стандардна состојба.Областа на Осветлување : 70mm Arm : Контра избалансирани pantographic рака со 320 степен ротација.Вертикална Низа Контра Избалансирани Рака : 350mm да 550mm Floor Стојат : Мобилен кат застане на рициново тркала за лесен за ракување и апсолутна стабилност.База : 600mm x 500mm (Приближно)Висина : 1500mm (Прибл.)Тежина : 65kg. (Прибл.)Напојување : AC 220 V, 50/60 Hz. (110 V на барање).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

304 од не ' Рѓосувачки Челик за Прицврстување Алатка Фалсификувани Полиран механичко прицврстување на алатката(Mit

Приоритетни материјал, одлична изработка, висока цврстина, не е лесно да се деформира.Мазна, ситно полир

DEN 141.36

RANRAN Количка за Ѓубре Торба Багажник,Кујната Countertop Ѓубре Торба Заграда,Десктоп Ѓубре Торба Носителот,Пластична

Постои не се лизга топката на врвот, дури и ако торба е мал, тоа нема да се лизга.Xво облик на рамка тело, с�

DEN 263.76

ZzWwR Убави Велигденски Зајак Бои Јајца Bunny Екстра Големо Платно На Пазарот На Плажа Патување Обновливи Намирници

ЕКСТРА ГОЛЕМИ НАМИРНИЦИ TOTE : Димензии со 19.7 x 15 x 5.3 инчи (Ш x В x Д),да се справи со е 26cm(10.2 инчен), доволно дол�

DEN 383.76