• Новак
[U] со UAG Наменета за iPhone 13 Про Max Случај [6.7-инчен Екран] DOT Компатибилен со MagSafe Тенок Одговара Лесни Стилски Модел Отпорност на Заштитни Телефон Маска, Црна

[U] со UAG Наменета за iPhone 13 Про Max Случај [6.7-инчен Екран] DOT Компатибилен со MagSafe Тенок Одговара

DEN 1150.08

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Вграден-во магнет модул, кој го активирате заклучен, во место за лесна Mag Safe полнење компатибилност и Apple Плати компатибилни.Забава и покачена сите-во текот ТОЧКА текстура шема со мека на допир течни силикони надворешноста со премиум пра-во рака се чувствуваат.Елегантни и Светлина со влијание-отпорни внатрешни работи со microsuede обвивка за да се заштити од капки.Заштитна екран опкружувачки го штити екранот од гребнатини или пукнатини.Исполнет со половите-во борба против својства да ви дава мир на умот.Тестирани до 16 ft. (4.8 метри) капка заштита.Трета Страна лабораторија заверена да се Мили Spec Стандарди.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

304 од не ' Рѓосувачки Челик за Прицврстување Алатка Фалсификувани Полиран механичко прицврстување на алатката(Mit

Приоритетни материјал, одлична изработка, висока цврстина, не е лесно да се деформира.Мазна, ситно полир

DEN 141.36