• Новак
Merle Oberon - Потпис 07/26/1951 ко-потпишана од: Петар Гробови

Merle Oberon - Потпис 07/26/1951 ко-потпишана од: Петар Гробови

DEN 4800.00

Достапност
Достапно за нарачка

Прави незаборавни еден-на-еден вид подарок или единствен централен за вашиот дом или канцеларија!.КОНТАКТ СО НАС ДЕНЕС И ДА СЕ НАПРАВИ ПОНУДА НА ОВАА ЛИСТА!.UACC регистрирани дилер #RD110 и долгогодишен член на Ракописот Општество - Во бизнисот од 1981 година. Ние нудиме автентични autographs Гробови потпис датум (непознат рака) : "12-4-52".Индискиот-роден убавина MERLE OBERON (1911-1979) беше номиниран за 1935 Academy Award за Најдобра Актерка за улогата на Кити Ване во Темен Ангел.Нејзиниот други улоги вклучуваат Anne Boleyn во Приватниот Живот на Хенри VIII, Лејди Маргарет Blakeney во Скарлет Pimpernel, Кети Linton во Wuthering Heights и Џорџ Песок во Песна за да се Сеќавам.ПЕТАР ГРОБОВИ (1926-2010) со ѕвезда во неделното ТВ авантура серија Мисија : Невозможно (1966-1973).Неговиот сериозен demeanor, која тој parodied како пилот во Авионот (1980), е направен за да цел за ТВ документарни филмови.Гробовите беше помлад брат на Јаков Arness на ТВ Gunsmoke.Секој потпис се покажува преку донекаде.Парична казна состојба. - Ве молиме да не контактирате доколку имате какви било прашања или да бара дополнителни информации.HFSID 79936.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист,

Тоа е, исто така, за бричење.Име : Берберот Chair Features : 360 Степени Ротирачки Берберот Стол Висок Квалитет Ч

DEN 20195.28

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76