• Новак
Рев-На-Полица 8 во W X 25 во H Дрво Суета База Организатор w/Мека-Блиску, Стандард, Природни

Рев-На-Полица 8 во W X 25 во H Дрво Суета База Организатор w/Мека-Блиску, Стандард, Природни

DEN 12804.72

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува : (1) Дрво организатор, (3) прилагодливи полиците со Поликарбонат шини, (9) Поликарбонат кантите и монтажа на хардвер.Слајд Тип : 90lb Целосна Екстензија BLUMOTION Слајдови w/Мека-Затвори.Прилагодливи полиците.Рев-На-Полица е суета организаторите се совршени висина и длабочина за повеќето бања vanities.Организира сите на вашите бања потреби без да се достигне во задниот дел на вашиот кабинети.Едноставен за инсталација и патентирана вратата монтирање на комплет е вклучена за да прикачите ваш сопствен кабинет врата на предната страна на единицата за лесно 1-чекор пристап.На 448-VC е достапна во двете Суета на Висината и Висината верзија, и карактеристики на нашите патентирана прилагодливи вратата планината протези кои овозможуваат до 5 инчи на флексибилност за проблеми-бесплатна инсталација на секоја врата стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист,

Тоа е, исто така, за бричење.Име : Берберот Chair Features : 360 Степени Ротирачки Берберот Стол Висок Квалитет Ч

DEN 20195.28

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76