• Новак
McCormick Чиста Anise Екстракт, 1 fl мл

McCormick Чиста Anise Екстракт, 1 fl мл

DEN 126.96

Достапност
Достапно за нарачка

Направени со 100% премија состојки. ½ Лажиче. = 1 лажиче.anise ликер.Глутен слободни и кошер.Лесно се прелива spout елиминира непотребните хаос.Карактеристики на еден суптилен тасев биле overtone.Изработени со највисок квалитет состојки, Mc Cormick Чиста Anise Екстракт е главен за ароматичните разни печива.Кој премиум масло на anise, Чиста Anise Екстракт обезбедува богата тасев биле вкус за подобрување на сите вашите омилени рецепти.Само 1/2 кафена лажичка екстракт е еднаква на 1 лажица anise ликер.Обидете се тоа во вкусна стаклен anise колачиња, или да ја користите за да направи прекрасни чоколадо натопена anise biscotti.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

304 од не ' Рѓосувачки Челик за Прицврстување Алатка Фалсификувани Полиран механичко прицврстување на алатката(Mit

Приоритетни материјал, одлична изработка, висока цврстина, не е лесно да се деформира.Мазна, ситно полир

DEN 141.36

Корпата за ѓубре Виси Отпад Бин Укината за Кујната Кабинет Вратата на Кујната Сува и Влажна Поделба Ѓубре Кабинет

Направени од висококвалитетни PP и материјални, нетоксични, невкусна, силни и издржливи.Производ големи�

DEN 478.32