• Новак
Saloogoe Женска Боја Блок Дуксери Pullover Долг Ракав Суичери Туника Блузи(S-XXL)

Saloogoe Женска Боја Блок Дуксери Pullover Долг Ракав Суичери Туника Блузи(S-XXL)

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нејзините доволно за да се задржи топло. ✦Материјал:60%Полиестер/35%rayon/5%spandex,мека и лесна ткаенина, кожа - пријателски, удобен за носење.Боја : 08-црно/Каки/Сива | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Лесна и Мека Ткаенина.Ракавот е доволно долго за вашиот грб, Тоа не падне лесно кога ќе се обидете да scrunch до ракавите.Долг Ракав.Било какви Прашања во Врска со Деталите на Дуксери Може да се бара во " Клиент прашања s доволно за да се задржи топло.Натпреварот.Не pilling и намалената по повеќе мие и останува мека, како и.викенд собир : боја блок блузи беше совршена комбинација на стилски и атмосфера.И Како Undershirts за да се Спарите со Палта/Јакни/Јакна за да се Задржи Топло во Зима. 60%Полиестер/35%rayon/5%spandex, направен од лесен материјал и помалку тешки од вообичаеното, суичери.Боја Блок Дизајн.Полиестер,Rayon.Тоа се мијат добро.На аспираторот не е тешка и не се повлече на предниот дел на кошулата, така што вратот не се чувствуваат strangled. ✦Случај : Погоден за Повик за Дневно/Home/Travel/Работи/Забава/Спорт/Викенд План/Канцеларија, Најдобрите Подароци за Вашите пријатели и Семејството.На ткаенина малку подебел од една маица.Drawstring топло худ.За работа : Во напната работа, ви треба таква слобода и повик на дуксери за ублажување на заморот на вашата работа.Тоа, исто така, да те направи топло.Во ладна летни ноќи, ќе можат да носат сами, само натпреварот со шорцеви/здолништа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Корпата за ѓубре Виси Отпад Бин Укината за Кујната Кабинет Вратата на Кујната Сува и Влажна Поделба Ѓубре Кабинет

Направени од висококвалитетни PP и материјални, нетоксични, невкусна, силни и издржливи.Производ големи�

DEN 478.32