• Новак
Dansko Жените Shanda Водоотпорен Оптоварување

Dansko Жените Shanda Водоотпорен Оптоварување

DEN 2198.64

Достапност
Достапно за нарачка

100% Кожа.Етилен Винил Ацетат единствена.Водоотпорен Leathers.Хром-слободен кожа linings и решетката поставата со енергија се врати и Покровителство Microbe Shield мирис контрола.Хром-слободен кожа покриени, отстранлив, отворете мобилен СТП footbed со мемориска пена за додаде амортизирање.Dansko Природен Лак Технологија за дополнителна поддршка.Кожа покриени оптоварување пета со TPU outsole.Shanda е ажурирана се лизга на која парови и со скроени панталони за dressy изглед.Shanda карактеристики на оптоварување пета, водоотпорен leathers, и отстранлив footbed со Dansko Природен Лак технологија за дополнителна удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Корпата за ѓубре Виси Отпад Бин Укината за Кујната Кабинет Вратата на Кујната Сува и Влажна Поделба Ѓубре Кабинет

Направени од висококвалитетни PP и материјални, нетоксични, невкусна, силни и издржливи.Производ големи�

DEN 478.32