• Новак
Апц Со Schneider Electric Pdu2g Switch 0U 30A 200/208V 21C13 3C19 - Страна Апц Со Schneider Electric - Prod. Класа: Моќ Опрема/Енергија Дистрибуција Единица

Апц Со Schneider Electric Pdu2g Switch 0U 30A 200/208V 21C13 3C19 - Страна Апц Со Schneider Electric - Prod.

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ Опрема.Енергија дистрибуција единица.Апц Со Schneider Electric Pdu2g Switch 0u 30a 200/208v 21c13 3c19 - Производ од Класа : Моќ Опрема/ Енергија дистрибуција единица Апц со schneider electric pdu2g switch 0u 30a 200/208v 21c13 3c19pdu2g switch 0u 30a 200/208v 21c13 3c19 Производителот : Апц од Страна на Schneider Electric .Manufaturer-Дел-# : AP8641.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76