• Новак
Стенли Прото J77270P Прото 3/8 Вози Влијание Универзална Заеднички

Стенли Прото J77270P Прото 3/8 Вози Влијание Универзална Заеднички

DEN 634.08

Достапност
Достапно за нарачка

Тесни tolerances за сит се вклопуваат на fastener.Користи секаде каде напојува диск алатки се користи за инсталирање и отстранување на сврзувачки елементи.Дизајниран да издржи висок вртежен момент и силата поврзани со влијанието алатки во повторувачки апликација.Има две низ дупки и мило да прифати Прото Задржувајќи Прстен или pin и О-прстен да им помогне да се обезбеди приклучок на диск алатка наковалната.Позиција на соодветни агол да го сврзувачки елементи каде пречки спречи права апликација, Направен во САД.Стенли J77270 P Прото 3/8-инчен Вози Влијание Универзална Заеднички Тесни tolerances за сит се вклопуваат на fastener.Користи секаде каде напојува диск алатки се користи за инсталирање и отстранување на сврзувачки елементи.Дизајниран да издржи висок вртежен момент и силата поврзани со влијанието алатки во повторувачки апликација.Има две низ дупки и мило да прифати Прото Задржувајќи Прстен или pin и О-прстен да им помогне да се обезбеди приклучок на диск алатка наковалната.Позиција на соодветни агол да го сврзувачки елементи каде пречки спречи права апликација.Топката и пролет дизајн кој им овозможува на 30° работен агол.Мазна 360° на ротација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Корпата за ѓубре Виси Отпад Бин Укината за Кујната Кабинет Вратата на Кујната Сува и Влажна Поделба Ѓубре Кабинет

Направени од висококвалитетни PP и материјални, нетоксични, невкусна, силни и издржливи.Производ големи�

DEN 478.32