• Новак
Mssoomm 20mm EGH20 CNC Плоштадот Линеарна Водич Железнички Комплет 4Pcs EGH20-77.17 инчен / 1960mm +8Pcs EGH20 - CA Превоз Лизгачот Блок (Ниска Собранието и Квадрат Лизгачот) за 3D Печатач и DIY П

Mssoomm 20mm EGH20 CNC Плоштадот Линеарна Водич Железнички Комплет 4Pcs EGH20-77.17 инчен / 1960mm +8Pcs EGH20

DEN 14843.04

Достапност
Достапно за нарачка

Долниот собранието висина и пократка должина направи EGH серија повеќе погоден за висок-брзина, машини и апликации кои просторот е ограничен.ПРИМЕНА : Широко се користи во phlx производство на опрема, печатени кола, IC собранието опрема, медицинска опрема, роботски раце, прецизност на мерење на машина и други мали линеарно движење уред.17 инчен / 1960mm, 8pcs EGH20-CA лизгачот за превоз блокови (Ниска Собранието и Квадрат Лизгачот).Клиентите може да ги користат # 46 маст за одржување на неговите перформанси. Имаме целосна серија на плоштадот линеарна железнички : БУРГАС-CA, HGW-CA, БУРГАС-ХА, HGW-CA, EGH-CA, EGW-CA и така натаму, со 15mm, 20mm, 25мм, 30мм, 35mm, 45mm, 55мм и 65mm да се избере, ве молиме да ни даде Порака.Одржување : Овој производ е мазен и лесен за одржување. Како професионален продавачот, ние може да обезбеди целосни информации за производи.(Содржи CAD цртежи и 3 D моделирање датотеки)ве Молиме контактирајте со нас.Иновативни лизгачот технологија, мазна, ниско ниво на триење, со голема брзина и нечујно функционирање. Сите производи се обезбедени живот техничка поддршка.Можат да го издржат товарот во сите правци, со четири-насока еднакво оптоварување карактеристики и само-порамнувања да ги апсорбира инсталација-грешка.17 инчен / 1960mm8pcs EGH20 CA Превоз Лизгачки Водич Блок ( Ниска Собранието и Квадрат Лизгачот )Олово Време : Ако овој предмет не е FBA, да доведе време е 7-10 работни Дена, освен за Кинески Национален Ден за одмор и Пролет Festival Customizable Обработка и Техничка Поддршка : 1.Спецификации : Бренд : Mssoomm Model : EGH20 20mm width This објектот вклучува : 4pcs EGH20 Плоштадот Линеарна Шини Guideway, Должина 77.Со блок гости, како додатоци за да се поправи блок, како што е слика 7 емисии, секоја престане со рачка за EGH20 е $4. Ние може да обезбеди било колку што сакате и ве молиме да ги споделите со нас она што должини се погодни за вас.Силна свиткување отпор, difficultly деформирани и извртени, обезбедување прецизни линеарно движење, имаат висока точност на траекторија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист,

Тоа е, исто така, за бричење.Име : Берберот Chair Features : 360 Степени Ротирачки Берберот Стол Висок Квалитет Ч

DEN 20195.28

Жените Смешни Печатени Долг Ракав Туника Блузи јас сум Најстара Сестра ми Направи Правила Секојдневен V деколте,

суичери за жените, суичери бела sweatshirt crewneck sweatshirt жените екипажот вратот sweatershirt жените женска sweatshirt врат

DEN 556.56